
Lezers van TravMagazine kunnen ook dit jaar weer met voordeel naar de ITB in Berlijn. Bij vluchten met airberlin vanaf Düsseldorf en Keulen-Bonn geldt op deze luchthavens gratis parkeren. Bovendien krijgen bezoekers een gratis iPad-hoes van de beursorganisatie.
De grootste toerismebeurs ter wereld wordt gehouden van 9 tot en met 13 maart. Airberlin heeft tot achttien vluchten per dag vanaf de twee grensluchthavens naar Berlijn-Tegel zodat branchegenoten hun bezoek aan de ITB op maat kunnen plannen.
Passagiers kunnen zelf hun vlucht online boeken. Tijdens hun verblijf in Berlijn kunnen zij gratis parkeren op Düsseldorf (P8) en Keulen-Bonn, ongeacht het aantal dagen. Op de ITB kunnen zij bij de stand van Düsseldorf en Keulen-Bonn (hal 8.2) hun inrijkaart inwisselen voor een uitrijkaart. Dat kan op vertoon van visitekaartje en boekingsbewijs van de airberlin-vlucht. Bovendien stelt de ITB-organisatie een gratis iPadhoes beschikbaar.
Beursbezoekers kunnen hun entreekaarten bestellen via de Duits-Nederlandse Handelskamer worden besteld. Klik hier voor het formulier.
De tarieven van de vluchten naar Berlijn liggen rond de 100 euro, mits passagiers snel boeken’, zegt Bjorn Gianotten, Country Manager Benelux van airberlin. ‘Wie flexibel is, boekt al vanaf 80 euro een retour. Het gratis parkeren geldt voor het hele beursbezoek, zelfs als bezoekers er een weekend Berlijn aan vastplakken.’