
Airport Weeze heeft de 25 miljoenste passagier in zijn bestaan ontvangen. De passagier arriveerde met een vlucht van Ryanair uit Thessaloniki.
Luchthavendirecteur Ludger van Bebber ontving de speciale gast direct na de landing met bloemen en een vluchtvoucher.
De grensluchthaven beleeft hiermee een dubbel jubileum. ‘In mei vierden we het 15-jarig bestaan van het vliegveld Weeze. Een paar weken later mogen we ons al verheugen over de 25 miljoenste passagier’, zegt Van Bebber. ‘Dit cijfer benadrukt de brede acceptatie van onze luchthaven bij zijn Nederlandse en Duitse klanten. Wie zou hebben gedacht aan het begin van onze luchthaven op 1 mei 2003, dat in zo’n tijdsbestek al 25 miljoen passagiers voor luchthaven Weeze zouden kiezen?’
In 2003, het jaar van de opening als civiele luchthaven, vlogen 208.000 passagiers vanaf Airport Weeze. Vandaag de dag heeft NRN – de luchthavencode van Airport Weeze – 1,9 miljoen klanten per jaar. Aan de positieve ontwikkeling van de luchthaven heeft de Ierse lowcost airline Ryanair in hoge mate bijgedragen. Die werkt al 15 jaar samen met Weeze als een betrouwbare en sterke partner, zegt Van Bebber.
‘Als grootste airline op Weeze, die daar sinds 2003 vliegt, verheugen we ons dat we het grootste deel van de 25 miljoen passagiers van en naar Weeze hebben gevlogen. Wij wensen de luchthaven veel succes in de toekomst en verheugen ons, nog meer passagiers naar onze 42 bestemmingen te vliegen’, zegt Base Captian Martin Wielinga. Met Ryanair zal ook jubileumpassagier Rudolf Henksmeier opnieuw opstijgen: hij kreeg een vluchtvoucher voor twee personen als verrassing.
Foto: luchthavendirecteur Ludger van Bebber (links) en Ryanair Base Captain Martin Wielinga (rechts) en de bemanning van de Ryanairvlucht uit Thessaloniki verwelkomen jubileumpassagier Rudolf Henksmeier en zijn vrouw Bernette.