
De ANVR heeft de eerste spreker van het ANVR-congres in Oman bekendgemaakt. Het is Nienke Bloem, expert op het gebied van klantervaring.
Bloem is volgens de ANVR een gerenommeerde internationaal spreker op het gebied van Customer Experience (CX) en bekend van haar herkenbare blauwe jurk. In haar presentaties noemt zij ‘best practices’ en bewezen methodologieën in Customer Experience.
Bloem schreef twee boeken, waaronder de Nederlandse bestseller ‘CX TravelGuide’ en ‘CX is a Pilgrimage’. Daarnaast host ze de podcast ‘CX Leadership Talks’ en heeft ze een veelbekeken YouTube-kanaal. Bloem is gastdocent aan Nyenrode en internationaal geaccrediteerd door de Customer Experience Professionals Association (CXPA).
Foto: Nienke Bloem (Foto LinkedIn).
‘Met haar 20 jaar ervaring in strategische verandermanagement-functies binnen de telecom- en financiële sector weet Bloem hoe bedrijven werken en spreekt zij de corporate taal. Wat wel handig is, want de klantgerichte transformatie heeft vaak een lange adem en veel stakeholder-management nodig. Terwijl de business óók vandaag resultaten verwacht.’
‘Nienke spreekt regelmatig in de reisbranche, dus verwacht niet zomaar een introductie in het vakgebied CX Management, maar een keynote op maat gemaakt voor jou als lid van de ANVR’, zegt Hanita van der Meer, woordvoerder van de ANVR.
‘Verwacht dat ze je aan het denken zet, activeert en vooral inspireert hoe met CX aan de slag te gaan. Niet voor niets is haar merkbelofte ‘Making Customer Experience Work’.
Het ANVR-congres in Oman wordt gehouden van woensdag 13 tot en met zondag 17 november.
Voor meer informatie en aanmelden, zie www.anvrcongres2024.nl