
Met ingang van gisteren, 4 december 2024, geldt een algehele tariefverhoging voor KLM-vluchten, vanwege de gestegen kosten, waaronder de havengelden. Voor KLM-vluchten van en naar intercontinentale bestemmingen en bestemmingen in de Verenigde Staten bedraagt de verhoging 20 euro voor Economy Class, 40 euro voor Premium Comfort Class en 80 euro voor World Business Class (retour). Voor KLM-vluchten van en naar Europese bestemmingen is de verhoging 5 euro voor retourvluchten in Economy Class. Dit laat een woordvoerder weten aan TravMagazine.
Mensen met een kleine norm inkomsten kunnen niet meer vliegen met klm maar gaan gebruik maken van een andere maatschappij.
Ben je personeel van klm dan kan je gebruik maken van de korting mits je een jaar in dienst bent van maar bij alle maatschappijen moet het lekker gaan zakken vroeger was vliegen betaalbaar nu helaas niet .
Kijk eens gezinnen betalen gem.pp 1000 euro misschien wel meer
Hoe werkt je vliegen na de kloten.