
VakantieXperts in Maassluis vierde maandag een bijzonder jubileum. Vaste klanten van het reisbureau, het echtpaar Morel, werden ‘geridderd’ vanwege het feit dat zij al 60 keer op vakantie zijn geweest met de Jong Intra Vakanties.
Voor Coby van Dongen, commercieel directeur van de Jong Intra, was dat reden genoeg om speciaal naar Maassluis te komen en de jubilerende reizigers persoonlijk te bedanken. Als cadeau had zij een dames- én herenhorloge bij zich.
Wilma en Greet van VakantieXperts de Groot hebben vrijwel alle reizen voor het jubilerende reisstel geboekt. Daarom zorgden zij namens De Groot voor gebak, een bloemetje en een reischeque als aanbetaling voor de 61-ste vakantie.
Foto: Coby van Dongen van de Jong Intra (midden) was naar Maassluis gekomen om vaste klanten van VX de Groot in de bloemen te zetten.
Wat ontzettend leuk! Trouwe klanten die zo in het zonnetje gezet worden. Op naar de volgende 60x. Gr Rob