
Het gaat goed met LMX Touristik, zowel in thuisland Duitsland als in Nederland. De aanbieder van flexibele reizen zag de omzet in Duitsland vorig jaar 50 procent gestegen van 86 naar 136 miljoen euro. Het aantal passagiers bedroeg 270.000. Ook in Nederland, waar LMX sinds twee jaar actief is, steeg de omzet explosief.
Bij de start op de Nederlandse markt, eind 2014, liet de Nederlandse Pascall van Mastrigt-Kempen (Director Sales & Marketing) weten dat LMX in ons land op korte termijn 10 procent van het aantal passagiers wilde bereiken dat alltours in Nederland heeft. Alltours heeft al jaren circa 70.000 Nederlandse passagiers.
Dat streven wordt dit jaar bereikt. In boekjaar 2016 verwacht LMX het aantal van 7.000 Nederlandse passagiers te doorbreken. ‘We verwachten een zeer sterk lastminute seizoen’, zegt Van Mastrigt-Kempen.
LMX hield donderdagavond een informatiebijeenkomst met diner voor 30 Nederlandse reisagenten bij Van der Valk in Hengelo, samen met de Duitse grensluchthaven Münster-Osnabrück, de Duitse airline Germania en de Trendy Hotels.
Nieuwe bestemmingen bij LMX zijn Italië en Portugal, terwijl ook het stedenproduct dit jaar nadrukkelijker in de markt wordt gezet.
Foto: de deelnemers aan de presentatie (vlnr): Karsten Voss (Trendy Hotels), Klaudia Blohm (Germania), Pascall van Mastrigt-Kempen (LMX) en Detlef Döbberthin en Claudia Nordhues van Münster-Osnabrück.