
De reiswereld heeft nu precies één jaar met de corona-crisis te maken. Een jaar vol video-calls, webinars, online conferenties en social media. Als we één conclusie kunnen trekken uit het afgelopen jaar, dan is het wel dat de wereld gigantisch snel gedigitaliseerd is. We moesten en we wilden, als we tenminste contact met elkaar wilden blijven houden.
Dit gebeurde in alle lagen van de bevolking. Kinderen kregen digitaal les, beurzen werden online georganiseerd en opa en oma ontdekten Zoom en Teams om met hun kleinkinderen contact te kunnen hebben.
En dan breekt zo meteen de periode aan dat consumenten reisvoorstellen willen ontvangen en zelfs op vakantie willen gaan.
En wat doe jij dan als reispro? Welke keuze maak je?
Geef jij na een jaar digitalisering weer als vanouds 20 A4-tjes mee aan je klant? Of pak jij nu je kans om state of the art digitale reisvoorstellen en roadbooks te maken? Pak jij nu de kans beter en sterker uit deze tijd te komen? De vraag stellen is hem beantwoorden!
EURAM is er klaar voor, laat weten hoe wij je kunnen helpen.
Vincent Hekkert
Business Development Director EURAM
vincent@euram.eu