
Harco van Uden (CEO van ITG Companies/ExperienceTravel), die donderdag bekendmaakte dat hij Silverjet Vakanties koopt, is tijdens het ANVR-congres in Oman de onverwachte hoofdgast van het onderdeel College Tour.
Hij neemt de plaats in van Marc van Deursen (Prijsvrij/D-reizen) die onverwacht is verhinderd.
Met Van Uden heeft het congres een actuele gast, gezien de recente overname van Silverjet Vakanties door ExperienceTravel uit Den Bosch, het bedrijf van Van Uden en Elke Kuipers.
Het College Tour-interview is genoemd naar het gelijknamige tv-programma, bekend geworden met presentator Twan Huys, waar de zaal vragen kan stellen aan de gast.
Van Uden heeft voldoende te vertellen. Hij maakte jaren geleden een succesvolle omslag met zijn bedrijf door zich te focussen op het hogere segment klanten. Recent bezocht hij samen met een groep topondernemers Necker Island, onderdeel van de Britse Maagdeneilanden, voor een ontmoeting van drie dagen met de bekende Britse zakenman Richard Branson.
De deelnemers aan het ANVR-congres vertrekken woensdag 13 november vanaf Schiphol naar congresbestemming Oman. De College Tour met Harco van Uden staat voor donderdagmiddag 14 november op het programma. Kijk hier voor meer informatie over het congres.
Foto: Harco van Uden en Elke Kuipers van ExperienceTravel (Archieffoto).