
Corendon bestaat 25 jaar en gaat dat groots vieren met een jaar vol festiviteiten. Wat ooit begon als een kleine touroperator met reizen naar Turkije, is uitgegroeid tot een toonaangevende reisorganisatie met een eigen luchtvaartmaatschappij en hotels in Nederland, Turkije en op Curaçao.
Het jubileumjaar zit vol spectaculaire events en bijzondere verrassingen, zegt CEO Gunay Uslu: ‘Reizen gaat over vrijheid, over grenzen verleggen, over dromen waarmaken. Dat is precies wat Corendon de afgelopen 25 jaar heeft gedaan, en wat we blijven doen. Je verjaardag vier je niet alleen. Daarom delen we cadeaus uit en organiseren we allerlei activiteiten voor trouwe klanten, onze partners en medewerkers. Zo’n bijzonder jaar verdient immers een bijzondere invulling.’
Wie jarig is, trakteert. Dat doet Corendon op zijn eigen wijze, in samenwerking met tattookoning Henk Schiffmacher. De vermaarde artiest ontwierp speciaal voor deze gelegenheid een vaas die, met een Corendon-boeket, wordt bezorgd bij trouwe klanten en relaties. En dit is nog maar het begin: de samenwerking krijgt een verrassend vervolg, maar daarover later meer, belooft de touroperator, die eraan toevoegt: Bij Corendon is de sky immers nooit de limit.
De klant staat natuurlijk ook dit jubileum centraal, zegt Corendon. Gedurende het hele jaar worden speciale acties gehouden waarbij fantastische prijzen te winnen zijn en waar iedereen aan mee kan doen. Ook verschijnt in september een speciale editie van het Corendon Magazine, gewijd aan 25 jaar reizen, ontdekken en vernieuwen.
Corendin gaat ook de grens over: ‘Wee werken aan een spectaculaire show in het antieke amfitheater van Didim in Turkije, waar bekende artiesten zullen optreden.’
Het jubileum is volgens Corendon ook een moment om iets terug te geven. Daarom zet de reisorganisatie zich in 2025 op verschillende manieren in voor 25 goede doelen. Dat kunnen organisaties zijn waar Corendon of medewerkers mee verbonden zijn, of bijzondere projecten op de plekken waar het bedrijf actief is.