
De Saxion Hospitality Business School heeft het startschot gegeven voor de oprichting van een eigen alumnivereniging. Alle oud-studenten van de opleidingen Facility Management, Hoger Hotelonderwijs en Hoger Toeristisch en Recreatief Onderwijs kunnen zich daarbij aansluiten.
De lancering werd, samen met ruim 130 alumni, deeltijdstudenten en medewerkers, gevierd op Paleis Het Loo. Doel van de alumnivereniging is om alumni met elkaar in contact te brengen en om hen op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen in de hospitalitybranche.
‘De alumnivereniging zal de komende periode steeds professioneler worden. Uiteindelijk is het doel om voor elke alumni, van jaren geleden tot aan de afstudeerders van nu, een fantastische vereniging te creëren. Waar iedereen ongedwongen kan genieten van de contacten met elkaar en van de kennis die wordt gedeeld door alle mensen die in zoveel verschillende branches terecht komen’, aldus docent Justin Meerenburgh. ‘We willen alumni graag met elkaar verbinden. Niet alleen om met elkaar te netwerken of om kennis te delen, maar ook om eens weer gezellig bij te praten met oud-studiegenoten. Soms verlies je elkaar in de jaren toch uit het oog’, vult HTRO-docent Bas Jansen aan.
De bedoeling is dat elk jaar één gezamenlijke ‘hospitality’-bijeenkomst wordt georganiseerd en één opleidingsspecifieke bijeenkomst. Daarnaast worden alumni vier keer per jaar op de hoogte gehouden van de laatste trends middels een nieuwsbrief.
Alumni kunnen lid worden van de alumnivereniging door zich aan te melden op www.oursaxionworld.com>.