
Waltraud Dallinger van VakantieXperts Vries is uitgeroepen tot de winnaar van de Sunny Star of the Year Award. Zij maakte de meeste autohuurboekingen in het Sunny Cars boekjaar van 1 november 2017 tot en met 31 oktober 2018.
Naast eeuwige roem krijgt Waltraud ook een Driving Experience op het circuit van Zandvoort voor twee personen, ter waarde van 650 euro, én gratis autohuur ter waarde van 350 euro om zorgeloos rond te rijden op haar volgende reisbestemming.
‘Met de Sunny Star of the Year Award willen we onze absolute nummer 1 verkoper nog eens extra in het zonnetje zetten’, zegt Marco Ammerlaan, Director of Sales Netherlands, Belgium & France bij Sunny Cars. ‘Als je van alle leisure reisagenten de meeste auto’s in een jaar weet te verhuren, ben je een regelrechte topper en heb je wat ons betreft iets extra’s verdiend. Dat is met de stoere prijs op het circuit van Zandvoort en een flinke korting op eigen autohuur gelukt. Het was overigens voor ons leuk om te merken dat er flink is gestreden om de nummer 1 positie en dat het tot het eind spannend bleef wie zou winnen. Die strijd kan nu opnieuw van start, want ook komend jaar belonen we de allerbeste verkoper. Dus let the games begin.’
Foto: Chantal van der Meer van Sunny Cars ging langs bij winnares Waltraud Dallinger, die de Sunny Star of the Year Award heeft gewonnen.